Oparzenia
UMAWIANIE WIZYT:
TEL. +48 42 684 78 21 

UWAGA!!! W okresie 13-27.07.2015 pracownia nieczynna. Prosimy o kontakt od 27.07.2015.

CODOPRESS - ubranka uciskowe do leczenia blizn pooparzeniowych

Terapia uciskowa z zastosowaniem ubrania CODOPRESS to sprawdzony i uznany sposób leczenia i rehabilitacji blizn pooparzeniowych, przykurczów,  a także zapobiegania ich powstawaniu.


Firma TRICOMED w oparciu o najnowsze technologie oraz kilkudziesięcioletnie doświadczenie,  wykonuje pełną gamę ubrań uciskowych dopasowywanych indywidualnie dla każdego pacjenta, wykonanych z dzianiny gwarantującej uzyskanie wymaganej skali ucisku. Oferujemy również opatrunek silikonowy CODOSIL wspomagający presoterapię.

Dużą skuteczność terapii uciskowej w połączeniu z opatrunkiem silikonowym potwierdzają lekarze i nasi pacjenci od ponad 20 lat.

W terapii uciskowej czas jest sprzymierzeńcem chorego, dlatego ważne jest by nie przegapić momentu, w którym zastosowanie ucisku jest konieczne.

Szybkie i zgodne z zaleceniami lekarza zastosowanie terapii daje bardzo dobry efekt estetyczny i leczniczy.
 

Firma TRICOMED SA oferuje wyroby CODOPRESS:
kamizelki, reformy, pończochy, skarpety, opaski, rękawice, maski i inne wyroby w zależności od wskazań.

Aby zaopatrzyć się w wyrób uciskowy, należy skontaktować się z firmą TRICOMED w celu umówienia terminu wizyty (poniedziałek-piątek w godz. 8.00- 16.00).

UWAGA: Wyroby wykonujemy w trakcie wizyty. Płatność gotówką przy odbiorze.CODOSIL - silikonowy opatrunek stosowany w leczeniu blizn pooparzeniowych - Opatrunek do kupienia również w pracowni Codpress.

« powrót

Wydarzenia i aktualności
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego dla Tricomed SA

13 listopada 2013 roku podczas uroczystej gali VI Europejskiego Forum Gospodarczego odbywającego się w Łodzi,  Pan Prezes Witold Sujka odebrał dla firmy Tricomed SA Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego na rok 2013 w kategorii "Innowacyjność". 


Polska Nagroda Innowacyjności 2013


W dniu 7 listopada 2013 roku, firma TRICOMED SA otrzymała Polską Nagrodę Innowacyjności 2013.

Nowości w ofercie
Nowa strona internetowa www.codubix.pl
Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o uruchomieniu nowej strony internetowej www.codubix.pl.
Codubix - rozmiar standardowy z obrysem ubytku w ofercie.
Uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość zamówienia standardowego rozmiaru protezy kości czaszki z obrysem ubytku. W przypadku zainteresowania usługą, prosimy o kontakt telefoniczny.
oprogramowanie choruzy.pl © 2010