Oparzenia
UMAWIANIE WIZYT:
TEL. +48 42 684 78 21 

CODOPRESS - ubranka uciskowe do leczenia blizn pooparzeniowych

Terapia uciskowa z zastosowaniem ubrania CODOPRESS to sprawdzony i uznany sposób leczenia i rehabilitacji blizn pooparzeniowych, przykurczów,  a także zapobiegania ich powstawaniu.


Firma TRICOMED w oparciu o najnowsze technologie oraz kilkudziesięcioletnie doświadczenie,  wykonuje pełną gamę ubrań uciskowych dopasowywanych indywidualnie dla każdego pacjenta, wykonanych z dzianiny gwarantującej uzyskanie wymaganej skali ucisku. Oferujemy również opatrunek silikonowy CODOSIL wspomagający presoterapię.

Dużą skuteczność terapii uciskowej w połączeniu z opatrunkiem silikonowym potwierdzają lekarze i nasi pacjenci od ponad 20 lat.

W terapii uciskowej czas jest sprzymierzeńcem chorego, dlatego ważne jest by nie przegapić momentu, w którym zastosowanie ucisku jest konieczne.

Szybkie i zgodne z zaleceniami lekarza zastosowanie terapii daje bardzo dobry efekt estetyczny i leczniczy.
 

Firma TRICOMED SA oferuje wyroby CODOPRESS:
kamizelki, reformy, pończochy, skarpety, opaski, rękawice, maski i inne wyroby w zależności od wskazań.

Aby zaopatrzyć się w wyrób uciskowy, należy skontaktować się z firmą TRICOMED w celu umówienia terminu wizyty (poniedziałek-piątek w godz. 8.00- 16.00).

UWAGA: Wyroby wykonujemy w trakcie wizyty. Płatność gotówką przy odbiorze.CODOSIL - silikonowy opatrunek stosowany w leczeniu blizn pooparzeniowych - Opatrunek do kupienia również w pracowni Codpress.

« powrót

Wydarzenia i aktualności
Nowa strona internetowa już wkrótce.
Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że prace nad naszą zupełnie nową stroną internetową są na ukończeniu. Wkrótce nasza strona zmieni się nie do poznania. 
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego dla Tricomed SA

13 listopada 2013 roku podczas uroczystej gali VI Europejskiego Forum Gospodarczego odbywającego się w Łodzi,  Pan Prezes Witold Sujka odebrał dla firmy Tricomed SA Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego na rok 2013 w kategorii "Innowacyjność". 


Nowości w ofercie
Nowa strona internetowa www.codubix.pl
Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o uruchomieniu nowej strony internetowej www.codubix.pl.
Codubix - rozmiar standardowy z obrysem ubytku w ofercie.
Uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość zamówienia standardowego rozmiaru protezy kości czaszki z obrysem ubytku. W przypadku zainteresowania usługą, prosimy o kontakt telefoniczny.
oprogramowanie choruzy.pl © 2010